O nas

Oficyna Wydawnicza Przybylik&

to wydawnictwo rodzinne założone przez Marka Przybylika. Pod różnymi postaciami jesteśmy na rynku od początku lat 90. Od kilkunastu lat staramy się odświeżyć modę na kalendarze zdzierkowe, które dzięki swojej subtelności, solidnemu wykonaniu i bogactwie treści cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Kalendarze zamawiali już u nas m.in. PKO BP, Fortuna, Agros, Compensa SA, Warta SA, Lotto, NAJ, Kobieta i Życie. Polskie Młyny. Wydawaliśmy też różnego rodzaju gazety od dzienników przez poradniki po miesięczniki. Studenci warszawskich uczelni dobrze pamiętają nasze sztandarowe pozycje:
„STUDENCKIE abc” i „Uniwersytet”.

Nasz klient, Dilmah, tak pisze o naszych kalendarzach: ”Każdy pewnie lubi je za coś innego. Ja na przykład uwielbiam te mini-książeczki za połączenie tradycyjnej formy i niespotykanej jakości zamieszczonych tam tekstów. Nie wypada mi udowadniać Wam, że to pisarstwo najwyższej próby, skoro autorami są m.in. Marek Kondrat, Piotr Adamczewski, Jerzy Iwaszkiewicz, Stanisław Tym, Tomasz Tomaszewski, Włodzimierz Kalicki, Henryk Sawka, Danuta Dejter, Anna Nastulanka… No cóż, nazwiska naprawdę mówią same za siebie.”

Oficyna Wydawnicza Przybylik& to wielkie nazwiska nie tylko w małej formie. Od kilku lat proponujemy Państwu większe formy wydawnicze. Grzegorz Miecugow i „Trójka do potęgi”, Stefan Szczepłek i „Żonglerka”, Piotr Pogorzelski „2012 porad na EURO” to nasze pierwsze publikacje. Wydajemy też ich wersje elektroniczne. Miłej lektury!

Copyright © 2015 Oficyna Wydawnicza Przybylik& Sklepy internetowe: